עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
ינואר 2013  (18)

שימוש נכון בגנרטורים – חלק 1

10/01/2013 11:55
רב כח
גנרטורים, גנרטורים להשכרה, גנרטורים למכירה

רב כח – שם חזק. מוצרים חזקים.

שימוש נכון בגנרטורים – חלק 1

 

 

הפעלת גנרטור, מושכר או קנוי, מלווה בתדריכים והוראות רבות. מכיוון שלפעולה זו ישנה השלכה כלכלית , המטרה היא לנסות להפיק ממנו את המקסימום שאפשר. בין אם מדובר באירוע או בצורך ביתי זמני, ישנם כמה טיפים אשר יעזרו למנוע עוגמת נפש מסוימת מחד, ושביעות רצון מתפעול המכשיר מאידך. אחד הטיפים החשובים לפני הפעלת הגנרטור יהיו לבחור את סוג הגנרטור בעל הספק החשמל אשר יתאים באופן מדויק לצרכים הספציפיים. ככל שההתאמה בין הגנרטור לצרכים הספציפיים יהיה מדויק יותר, כך יתגלו פחות בעיות ותקלות לא רצויות.

 

זמני הפעלת גנרטור

 

כאשר מתכננים אירוע המתבסס על גנרטור לשם הפעלת החשמל למטרות השונות, חשוב לקחת בחשבון כי ישנם פארקים או מקומות פתוחים אשר העיריה מבקשת לדעת מראש על קיומו של גנרטור קטן או גדול. לרוב, בקשה זו תבוא על מנת למנוע מצב של תלונות השכנים. ישנם אנשים רבים אשר עלולים להתלונן על רעש מפריע של גנרטור, כמו הפעלת גנרטור ללא רישיון. תלונות אלו נחקרות בקפידה ומלוות בקנס כספי על העובר אותם. מחויבותם של המפעילים ושוכרי הגנרטורים לדעת על מקומות אלה ולקבל את הרישיון המיוחל.

 

לא רק באירועים, יהיה צורך באישור מקדים, כי גם בטיולים או עצירה בחניוני קייטרינג מסוימים. לידיעת המטיילים בחו"ל, גם בחניונים ברחבי אירופה ואמריקה, קיימים הגבלות של שעות מסוימות אשר רק בהם  הפעלת גנרטור להשכרה מותרת אלא אם מדובר בגנרטור מושתק.

 

 

בדיקות מקדימות של הגנרטור

 

כאשר גנרטור ביתי ממוקם, למשל בבניין מגורים ומטרתו להפעיל את מעלית החירום, עליו לעבור בדיקות מקדימות על ידי מקצוענים אשר עבודתם היא לבדוק את בטיחות הבניין. גנרטור שכזה, אשר תפקידו הינו מכריע דווקא בעתות מצוקה חייב להיות תקין ושמיש לאורך כל השנה. כמו כן, יש לבדוק את משטר הפעלת הגנרטור, ולוודא עם האחראי להפעלתו נושאים אלה. במהלך הפעלה יזומה זו, ובמקרים בהם מתגלה בעיה כלשהי, יש להזמין אנשים מקצוענים אשר יוכלו להתמודד על הבעיה, ולא לנסות לתקן לבד, מחשש לביטחון האנשים.

 

אתם מוזמנים לעבור לחלק השני במאמר "שימוש נכון בגנרטורים"

 

 

מוגש בעוצמה ע"י רב כח

058-5-508-508

גנרטורים חזקים להשכרה, גנרטורים חזקים למכירה ועוד

 

 

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: