עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
ינואר 2013  (18)

האם עדיף לשכור או לקנות גנרטור – חלק 2

10/01/2013 11:53
רב כח
גנרטורים, גנרטורים להשכרה, גנרטורים למכירה

רב כח – שם חזק. מוצרים חזקים.

האם עדיף לשכור או לקנות גנרטור – חלק 2

 

 

תודה שבחרתם לקרוא את החלק השני במאמר "האם עדיף לשכור או לקנות גנרטור"

בחלק זה נזכיר לכם שוב על מה צריך להקפיד כאשר שוכרים גנרטור כדי לוודא הפעלה תקינה ומושלמת.

 

על מה צריך להקפיד כאשר אנו משכירים גנרטור?

 

כאשר מבצעים השכרת גנרטור,חשוב להבין כי המוצר עבר שימוש קודם, ולפעמים ייווצרו תקלות או בעיות. גם אם החברה המשכירה טוענת כי תקלות אלה נדירות, כדאי לבדוק את הגנרטורים לפני הבאתם למקום המדובר.

לכן, לפני העמסת הגנרטור, כדאי לנסות את תקינותו ודרך הפעלתו עוד במחסני החברה המשכירה. בדרך כלל, גנרטור לא תקין יתגלה כבר בהפעלה ראשונית זו. אם המדובר על מסיבה או אירוע הנערך במקום פתוח, כדאי להדליק את הגנרטור חצי שעה לפני התחלת האירוע, גם כדי לתת לו "מרווח נשימה" לפני שמעמיסים עליו את המוצרים הצורכים חשמל וגם על מנת למנוע עוגמת נפש  במידה והוא לא עובד כהלכה.

 

גנרטור נייד הינו פריט אשר נגנב באופן מהיר ומידי. כאשר הגנרטור הינו שכור, קיים ביטוח כנגד הגניבות ולכן בעיה זו פחות משמעותית אצל שוכר הגנרטור מאשר המשתמש אשר רכש את הגנרטור ממיטב כספו. עם זאת, הצלחת האירוע או איכות החיים תלויה גנרטור קטן זה, ולכן כדאי לשמור עליו באופן שיהיה צמוד לאדם אחראי.

 

נקודה נוספת אשר יש לתת עליה את הדעת לפני שכירת הגנרטור, היא הבאת גנרטור חלופי במידה ומתגלה תקלה לא פתירה בגנרטור. חברות גדולות אשר משכירות גנרטורים, מנסות לספק פתרונות בזמן אירוע התקלה עצמו, בין אם בשיחת טלפון ובין אם בהגעה למקום עצמו.

עם זאת, יש לוודא כי יש ברשות חברת הגנרטורים מלאי מספק של גנרטורים חלופיים ויכולת הגעה גם למקומות מרוחקים מבסיסה. כאשר המדובר על גנרטורים גדולים, ההמלצה היא שהם יהיו באיכות הטובה ביותר ומחברה ידועה, מכיוון שעצם שינועם מהווה בעיה.  

 

תודה שבחרתם לקרוא את המאמר "האם עדיף לשכור או לקנות גנרטור"

 

מוגש בעוצמה ע"י רב כח

058-5-508-508

גנרטורים חזקים להשכרה, גנרטורים חזקים למכירה ועוד

 

 

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: