עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
ינואר 2013  (18)

האם עדיף לקנות או לשכור גנרטור – חלק 2

10/01/2013 11:51
רב כח
גנרטורים, גנרטורים להשכרה, גנרטורים למכירה

רב כח – שם חזק. מוצרים חזקים.

האם עדיף לקנות או לשכור גנרטור – חלק 2

 

תודה שבחרתם לקרוא את החלק השני במאמר "האם עדיף לקנות או לשכור גנרטור"

 

המשך השיקולים השונים אשר צריכים להילקח בחשבון קניית גנרטור

 

* אחריות – בדרך כלל גנרטורים קנויים, הינם חדשים ולכן מגיעים עם אחריות כפולה. משמעותה של אחריות כפולה היא שישנה אחריות הן מצד היצרן והן מצד החברה המוכרת. כחלק משירותי המכירה, נותנות החברות תמיכה וייעוץ בכל בעיה אשר מתעוררת במהלך השימוש בגנרטורים. בדרך כלל האנשים אשר בוחרים לקנות גנרטור למכירה, בשונה מאנשים אשר בוחרים להשכיר, מחפשים בעלי מקצוע אשר מבינים את הבעיות הנפוצות בשימוש בגנרטורים. מעבר לאחריות, על הקונה לתחזק את הגנרטור, ולשמור על פעילות תקינה, בכדי שהגנרטור יישמר לאורך זמן. החברות המוכרות יכולות לספק טיפים ורעיונות נוספים בנושאי התחזוקה השוטפת. גנרטורים חדשים אשר נמצאים בבעלות פרטית, לרוב יתוחזקו ויפיקו פעילות איכותית וטובה יותר מאשר גנרטורים אשר נשכרים לשימוש חד פעמי מחברות ההשכרה. שביעות הרצון של הלקוחות אשר בחרו באופציית קניית הגנרטורים אינה נופלת, ולפעמים אף עולה על אלה אשר החליטו לשכור גנרטורים.

 

* ביטחון בקנייה – המעוניינים ברכישת גנרטור, יכולים לקחת אותו לתקופת ניסיון, אף במחיר של שכירה. מכיוון שקניית גנרטור לעיתים היא רכישה גדולה (בעיקר גנרטור מושתק

), אשר נעשית לאחר לקיחת שיקולים רבים, ולכן מחייבת הן את הקונה והן את המוכר לאמון ביניהם ותקשורת שקופה וכנה. חברות מוכרות רבות ימליצו ואף ייתנו לניסיון את הגנרטורים הדרושים, כך שבמעמד הקנייה, יוכל הקונה לדעת בוודאות כי הגנרטור הספציפי תואם את דרישותיו וציפיותיו. מעבר לכך, בקניית גנרטור, שלא כמו בהשכרת גנרטור, יוכל הקונה להשתמש בו גם בצורה ספונטנית, כמו למשל בטיול משפחתי בלתי מתוכנן.

 

* מגוון המחירים הקיימים בשוק הינו רב, ומאפשר גמישות רבה בבחירת גנרטור להשכרה

גם על פי שיקולי מחיר. לפעמים יהיה כדאי לקונה לשקול קניית גנרטור במשותף עם כמה חברים אשר מעוניינים באותו שימוש וצרכים. קניה משותפת מאפשרת את חלוקת האחריות בין החברים וחלוקה בתקציבי התחזוקה הנדרשים.

 

 

מקווים שנהנתם והחכמתם!

 

מוגש בעוצמה ע"י רב כח

058-5-508-508

גנרטורים חזקים להשכרה, גנרטורים חזקים למכירה ועוד

 

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: