עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
ינואר 2013  (18)

אילו מוצרי חשמל מופעלים ע"י גנרטורים – חלק 1

10/01/2013 11:49
רב כח
גנרטורים, גנרטורים להשכרה, גנרטורים למכירה

רב כח – שם חזק. מוצרים חזקים.

אילו מוצרי חשמל מופעלים ע"י גנרטורים – חלק 1

 

בחירת הגנרטור המתאים ביותר לצרכים הספציפיים של כל משתמש נעשה על פי הוראות והדרכות שונות. ידוע כי ככל שהפעילויות אשר יזדקקו מהגנרטור מורכבות יותר, כך הכוח שיצטרך הגנרטור יהיה גבוה יותר.

ישנם שני סוגים עיקריים של גנרטורים:

א. גנרטור נייד

ב. גנרטור המתנה

 

גנרטור נייד נועד למגוון תפקודים כמו למשל בזמן טיולים, לשימוש ביתי, או לאירועים. גנרטור המתנה מותקן באופן קבוע מחוץ לבית או לעסק, ואמור להיות ספק החשמל כאשר ישנה הפסקה בזרם החשמל התקין. לכן, גנרטור המתנה יהיה לרוב גדול יותר כך שיוכל לספק דרישות חשמל גבוהות יותר. בדרך כלל גנרטורים אלה יתחילו באופן מיידי כאשר מופסק זרם החשמל, ויפסיקו כאשר הוא חוזר. גנרטורים אלה יותקנו באופן מקצועי, ויחויבו בהיתר או רישיון.

 

גנרטורים ניידים מונעים על ידי בנזין או סולר, ומאפשרים חיבורים של מכשירי חשמל שונים אליהם. מחיר הגנרטור למכירה ישתנה בעקבות הקיבולת ותכונותיו הספציפיים. לכן יש לבחור את הגנרטורים על פי הקיבולת הרצויה ולחשב את כמות מוצרי החשמל שנרצה לחבר אליו בעת הצורך (למשל, גנרטורים קטנים עד 1000 וואט יכולים לספק שימושים וחוויות לשעות הפנאי, כמו למשל טיולי קמפינג), ותכונות ספציפיות (כמו למשל גודל תא הדלק). ככל שהגנרטור יאפשר חיבור מכשירים רב יותר בעלי הספק חשמל גבוה יותר, כך הוא יצטרך להיות גדול יותר ויקר יותר. יש לזכור לרכוש או לשכור גנרטור אשר יהיה גדול יותר מהצרכים. אם למשל, הצורך הוא בגנרטור של 2000 וואט ויהיה צורך בשימוש בכל ההספק, המאמץ אשר הוא יצטרך להשקיע בהפעלת האנרגיה יהיה גדול יותר וכך גם הבלאי שלו. גנרטור אשר יוכל לעבוד בהספקים נמוכים יותר ממה שהוא יכול לספק בפועל, יוכל לעבוד ללא לחצים מיותרים ויוכל לעבוד למשך זמן ארוך יותר ללא בעיות או תקלות.

 

אתם מוזמנים לעבור לחלק השני במאמר "אילו מוצרי חשמל מופעלים ע"י גנרטורים"

 

מוגש בעוצמה ע"י רב כח

058-5-508-508

השכרת גנרטור חזק, גנרטורים למכירה ועוד

 

 

 

 

 

 

 

 

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: