עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
ינואר 2013  (18)

איך לתחזק נכון גנרטורים – חלק א'

10/01/2013 11:47
רב כח
גנרטורים, גנרטורים להשכרה, גנרטורים למכירה

 

רב כח – שם חזק. מוצרים חזקים.

איך לתחזק נכון גנרטורים – חלק א' 

 

גנרטורים,או מחוללים, הינם מכשירים יקרים אשר מצריכים פעולות תחזוקה קבועות. התחזוקה תיעשהאו על ידי הרוכש של הגנרטור או על ידי המשכיר, בטרם השכרת הגנרטור. ישנן חברות אשרעיקר תעסוקתם הוא שמירה ואחזקה על מגוון מכשירים, ובפרט גנרטורים. חשוב שאת התחזוקה כמו גםהתיקון, באם יש צורך לכך, יעשו אנשים מומחים ומנוסים בתחום, אשר גנרטורים הם עיקרידענותם. תחזוקה אשר נעשית על ידי אדם שאינו מוסמך לכך עלולה לסכן את העובד כמו גםאת הגנרטור עצמו.

 

עיקרון חשוב אשר מנחה כאשרמתחזקים גנרטור נייד הוא מציאת החלפים במקרה ומתגלהבעיה כלשהי במערכת. כאשר נותנים את זכות תחזוקת הגנרטור לחברה גדולה בתחומה, היאתוכל לעשות זאת באופן מהיר יותר ובעיקר מקצועי. ההתקשרות תהיה, לרוב, על בסיסשנתי. פעמים רבות התחברות לחברה שכזו יכול להוות פתרון אשר יעיל הן מבחינה כלכליתוהן מבחינת יעילות התהליך. יש לבדוק את צוות העובדים של חברת התחזוקה בכדי לעמודעל טיבה. בצוות זה מן הראוי שיעבדו מהנדסים, טכנאי שירות ומהנדסים על מנת לתת אתהפתרון הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר.

 

מהעושים בבדיקת תחזוקה?

 

תחזוקתהגנרטור חייבת להיעשות אחת למספר חודשים כבדיקה קצרה אך מקיפה וכן אחת לשנה לבדיקהמקיפה ועמוקה של כלל מערכות הגנרטור. פעם בשנה תיערך בדיקת תקינות ובדיקת הפרמטריםהחיוניים. פעם בשנה, או לאחר 250 שעות עבודה, מחויב כל גנרטורלהשכרה לעבור בדיקה מקיפה ותקופתית אשר תכלול החלפת שמניםופילטרים ובדיקת כל המערכות בגנרטור. בדיקות תקופתיות אלו, נדרשות בכוח החוקוחייבות בעיקר בנייני מגורים גדולים. הפתרון אשר נמצא הוא להזמין חברה אשר מבצעתתחזוקת גנרטורים, ולתת לילד האמצעי לטעום ממנה.

 

חשיבותתקניות הגנרטור משמעותית ביותר, במיוחד במקומות בהם הושמו הגנרטורים על מנת לבצעפונקציה חשובה ביותר כמו בניינים רבי קומות. פעולות התחזוקה חייבות להיעשות על ידיאיש מקצוע מנוסה ומיומן. ההמלצה היא לבדוק את מיומנותו ומקצעונותו של איש מקצועזה. בעל מקצוע יידע לתת את התשובה הנכונה כאשר הוא מייעץ להמשך פעולה, כמו כן הואיהיה זה האחראי על תקינות המערכת.

 

אתם מוזמנים לעבור לחלק השניבמאמר "איך לתחזק נכון גנרטורים"

 

מוגשבעוצמה ע"י רב כח

058-5-508-508

השכרתגנרטורים חזקים, גנרטוריםלמכירה חזקים ועוד

 

 

 

 

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: